Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Kożuszki-Kolonia - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z tarasem Nowe Kozłowice

Nowe Kozłowice(Kożuszki-Kolonia + 16 km)

1 200 000 zł247 m² 4 858 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 717 m²

Szukasz domu w spokojnej zielonej okolicy z dala od zgiełku dużego miasta a jednocześnie z doskonałym połączeniem w dużym miastem Zapraszam do zapoznania się z tą.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł120,30 m² 14 796,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Na sprzedaż: nowoczesny dom szeregowy | Grodzisk Mazowiecki | wysoki standard | 150 m potencjału Na sprzedaż wyjątkowy dom szeregowy z 2023 roku, położony w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł198 m² 9 091 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 168 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom Wolnostojący z wysokim poddaszem do samodzielnej aranżacji, usytuowany na przestronnej, kształtnej działce o powierzchni ok.2168 m2. Łączna powierzchnia domu to.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Bieganów

Bieganów(Kożuszki-Kolonia + 22 km)

820 000 zł233 m² 3 519 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny Bieganów | 181 m pu | duża działka 1400 m | garaż 2-stanowiskowy Oferujemy na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Warszawska

Milanówek(Kożuszki-Kolonia + 25 km)

712 300 zł1 700 m² 419 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Posiadamy w swojej ofercie jeszcze 3 działki budowlan3 (1000, 1500 i 1700m2) zlokalizowanych w milanówku. Najładniejsza działka nr 147 o powierzchni 1700 m2 w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Leszno

Leszno(Kożuszki-Kolonia + 17 km)

398 000 zł1 169 m² 340,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki Leszno okolice. Na sprzedaż działka 1169m2 na granicy Leszna i Zaborówka, działka ma kształt prostokąta o wymiarach 22m X 53m , jest ogrodzona z trzech stron i mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Milanówek

Milanówek(Kożuszki-Kolonia + 25 km)

502 713 zł38,97 m² 12 890,08 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Milanówek Piękne mieszkanie 40 m z ogródkiem 45 m , stan deweloperski centrum, kamienica Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni ok. 40 m z prywatnym ogródkiem 45.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł400 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:773 m²

Chciałabym zaprezentować do sprzedaży dom z olbrzymim potencjałem, położony przy jednej z głównych ulic w Grodzisku Mazowieckim! Dom dwurodzinny o łącznej powierzchni 400m2 jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 900 zł143,20 m² 7 680,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:218 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Segment w atrakcyjnej okolicy. Segment środkowy o powierzchni ok.143 m2, Zlokalizowany w otoczeniu zielonej, spokojnej okolicy w Grodzisku Mazowieckim.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Kozerki

Kozerki(Kożuszki-Kolonia + 21 km)

520 000 zł5 200 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka 5200 m w Kozerkach, gm. Grodzisk Mazowiecki z własną linią brzegową Wyjątkowa działka o powierzchni 5200 m położona w malowniczej części Kozerek,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna Kożuszki-Kolonia

Kożuszki-Kolonia,mazowieckie

2 990 000 zł54 700 m² 54,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja na sprzedaż! Działka inwestycyjna o powierzchni 5,47 ha bezpośrednio przy trasie dk92 (trasa poznańska) na sprzedaż. Bardzo dobry dojazd do A2 (18km) i dk50 (12km). Grunt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Kożuszki-Kolonia

Kożuszki-Kolonia,mazowieckie

13 750 000 zł50 000 m² 275 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa oferta 28.10.2021 Na sprzedaż grunt inwestycyjny DK92 (trasa poznańska) pomiędzy Błonie i Sochaczew. mpzp usługi, produkcja, logistyka. Bezpośredni wjazd na dk92; 20km do A2 Wiskitki. Dobry.